Yorumlar

Murat U. Böcek İlaçlama   02/04/2018 Evimizde gümüş böceği mevcuttu, arkadaş ilettiği saatte geldi, ilaçlamayı yaptı ve bize 2 hafta boyunca ne yapmamız gerektiğini iletti. Söylediği gibi sonrasında kesinlikle böcekle karşılaşmadık. Teşekkür ederiz.

Yorumlar

 Eren A. Böcek İlaçlama   04/11/2017 Vaktinde gelip hizlica isi halleti gelen arkadas. Kibar ve bilgiliydi. Yapmam ve yapmamam gerekenler konusunda uyarilarda bulundu. Pire ilaclamasi yaptirdim suan icin sonuclar hakkinda birsey paylasamayacagim, ilaclama bu sabah yapildi.

Yorumlar

Demet U. Böcek İlaçlama   30/10/2017 Denilen saatte geldiler. İş anlayışlarını beğendim. Sorun çözülmezse garantisini verdiler. İşlemi yapan arkadaş da işini gayet özenli yaptı. Böcek girebilecek her yer ilaçlandı.

Melike Y. Haşere İlaçlama   17/10/2017 Bilgi almak için konuştuğum hanfendi de ilaçlama için gelen Tolga bey de gayet nazik ve açıklayıcı davrandılar.2 kez arayıp gün değiştirsem de kırmayıp ilgilendiler.Gün içinde de iletişim halinde oldular.Ilacı hazırlarken paketi göstermeleri isterseniz bakabilirsiniz diyerek müşterinin aklında soru işareti kalmaması adına uğraşları da gerçekten iyi.Dışarda süpürgemi boşaltırken zorunda olmamalarına karşı süpürge filtresine çöp poşetine ilaç sıkarak iyi niyetli davrandılar.Teşekkür ediyorum.

 Emre Ö. Böcek İlaçlama   29/09/2017 Merhaba, Evi köse bucam ilacladilar ve ardindan 2-3 gun eve girmedik. Sebebi butun boceklerin ölmesini saglamak idi ve hepsi öldüler. Hizmete gelince; ilaclamaya gelen arkadas isini oldukca iyi biliyor. Bu fiyata profesyonel hizmet aldigim icin memnunum. Böceklerden kurtulduk.

Yorumlar

Melike Y. Haşere İlaçlama   17/10/2017 Bilgi almak için konuştuğum hanfendi de ilaçlama için gelen Tolga bey de gayet nazik ve açıklayıcı davrandılar.2 kez arayıp gün değiştirsem de kırmayıp ilgilendiler.Gün içinde de iletişim halinde oldular.Ilacı hazırlarken paketi göstermeleri isterseniz bakabilirsiniz diyerek müşterinin aklında soru işareti kalmaması adına uğraşları da gerçekten iyi.Dışarda süpürgemi boşaltırken zorunda olmamalarına karşı süpürge filtresine çöp poşetine ilaç sıkarak iyi niyetli davrandılar.Teşekkür ediyorum. Gözde …

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri evlerde en sık karşılaşılan böcek türüdür. Evlerde sık görülmesinin nedeni çok kolay gıda bulmaları ve çok hızlı üreyebilmeleridir. Hamam böcekleri başlıca üçe ayrılır. Bunlar amerikan hamam böceği, alman hamam böceği ve şark hamam böceğidir. Amerikan hamam böceği koyu renkli siyaha yatkındır. Alman hamam böceği açık renkli sarımtıraktır. Şark hamam böceği ise siyah renklidir ve halk arasında karafatma olarak da bilinir. Bu tür böcekler …