NEDEN BİOCONTROL?

BİO CONTOL Sağlık Bakanlığından alınan yetki ile çalışmalarını yürütmekte olup, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ile Sağlık Bakanlığı tarafından kullanılması önerilen, insan sağlığını tehdit etmeyen, kokusuz, lekesiz, iz bırakmayan, uzun süreli etkiye sahip, Halk Sağlığı ilaçları ile mücadele çalışmaları yapmaktadır.

BİO CONTROL konusunda deneyimli profesyonel kadrosu ve tecrübesi ile son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, hizmet vermekte olduğu tüm işletmelerin sektörel özelliklerini belirlemekte, bu özellikleri göz önünde tutarak karşılaşılan sorunlara; uygun mücadele yöntemleri belirleyerek ve uygulamaya koymaktadır.

BİZ KİMİZ?

BİO CONTROL Siz degerli müşterilerimizin güveni ile kalite sistemini esas alarak ARGE çalışmalarına devam etmektedir .Sağlık Bakanlığımız olmak üzere, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve diğer bağımsız kuruluşların mücadele hizmetleri konusunda belirlemiş olduğu standart, kural ve kriterlere bağlı hareket etmekte, IPM prensiplerini uygulamaktadır.

Profesyonel

İlaçlama Servisi

Ev, bina, site, ortak kullanım alanları, ofis ve depo alanlarında bütçenize uygun hijyenik profesyonel ilaçlama hizmeti için ücretsiz teklif alabilirisniz.

Referanslar

ahsen
aktivitem
anteplioglu
bolvadin_yumurta
bybeyaz_doner
capanet
ekinen
eyup-sultan
final
georges
global
hatay sofrasi
istanbul -iskembe
konak
külsan1
realkom
sarıyer-borek
.